هایفوتراپی الهیه

هایفوتراپی

هایفوتراپی الهیه

هایفوتراپی الهیه:هایفو یکی از گزینه های درمان بدون درد و غیر جراحی برای سفت شدن پوست است. به زبان ساده ، هیفو بهترین راه حل برای هر مسئله پیری پوست است. هنگامی که به دهه 40 و 50 خود رسیدید ، به دلیل ایجاد چین و چروک ، خطوط ریز و افتادگی پوست، ممکن حس کنید طراوت و شادابی خود را از دست داده اید. بسیاری از افراد برای به دست آوردن پوست جوانتر و درخشان خود ، درمان هایفو را در نظر می گیرند. شاید تعجب آور به نظر برسد ، اما در ابتدا از هایفو برای درمان تومورها استفاده می شد. بعداً که دانشمندان کاربردها و مزایای آن را در درمان های آرایشی کشف کردند. این فرمول به طور رسمی توسط سازمان غذا و دارو تأیید شده.

هایفو اکنون به عنوان یک درمان ایمن و غیرتهاجمی شناخته شده است که به افراد بی شماری کمک کرده است تا به امروز چهره ای درخشان و جوان به دست آورند. به طور خلاصه ، این یک روش لیفتینگ صورت است که صورت را سفت و جوان می کند. اگرچه ممکن است دانشمندان برای اطمینان از اینکه آیا همه می توانند این روش درمانی را انجام دهند یا خیر ، نیاز به تحقیقات بیشتری داشته باشند، اما به راحتی می توان گفت که هایفو روش امیدوار کننده ای است که چهره ای جوان را برای شما ایجاد می کند.

هایفوتراپی الهیه چگونه کار می کند؟

همانطور که از نامش پیداست ، هایفو از انرژی فراصوت برای گرم کردن بافتهای زیر سطح پوست استفاده می کند. به محض اینکه سلولهای پوست شما به دمای مشخصی برسند ، در نهایت آسیب می بینند. گرچه به نظر می رسد این وحشتناک باشد ، اما در واقع سلول های شما را مجبور می کند کلاژن بیشتری تولید کنند. مقدار زیادی کلاژن باعث سلامت و سفتی پوست می شود. هایفو به عنوان یک درمان ایمن در نظر گرفته می شود زیرا این انرژی فقط بافتی را که در زیر سطح پوست شما وجود دارد هدف قرار می دهد. به این ترتیب ، بیماران می توانند مطمئن باشند که هایفو به لایه های بالایی پوست آنها آسیب نمی رساند. هر چقدر هم که درمان موثری باشد ، توجه به این نکته مهم است که هایفو برای همه گزینه درمانی مناسبی نیست. پزشکان معمولاً این روش را برای افراد 30 سال به بالا توصیه می کنند.

مزایای درمان هایفو
مطالعات نشان می دهد که جایگزین های جراحی لیفت صورت با گذشت زمان محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. هایفو یکی از گزینه های دیگر به عنوان یک درمان غیر جراحی است که طی چند سال گذشته افزایش محبوبیت داشته است. برخی از مزایایی که می توانید از درمان انتظار داشته باشید عبارتند از:
از بین بردن چین و چروک و خطوط ریز
یک فک بهتر و برجسته تر
پوست صاف تر
کشیدگی پلک ها ، گونه ها و ابروها
پوست سفت (به ویژه در نواحی شل مانند گردن)
ممکن است هفته ها طول بکشد تا متوجه نتایج شوید ، اما هایفو می تواند یک راه حل عالی برای مشکلات پیری پوست باشد.

برای دریافت مشاوره از بهترین مرکز هایفوتراپی الهیه همین حالا تماس فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *